Mesaj gönder
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

şirket Profili

HUNAN MEGA MATKAP TECH CO., LTD 

 

Fabrika55 dönümlük bir alanı kaplar ve 40.000 metrekareden fazla alanı ve 3 atölyeyi kapsayan yeni bir modern fabrika inşa eder.Yardımsız tasarım yetenekleri ve gelişmiş üretim akışının yanı sıra bir dizi yüksek hassasiyetli ekipmanla, yüksek kaliteli ürünlerimiz müşterilerimizin çoğunluğu tarafından çokça tercih edilmektedir.Sondaj endüstrisinin çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ürünler geliştirmeye çalışıyoruz.

 

Bizjeolojik arama ekipmanları, kömürlü metan ekipmanları, mühendislik temel ekipmanları ve yatay yönlü boru inşaat ekipmanları ile bunların sondaj takımlarını tasarlayan ve üreten üretici firmadır.HUNAN Eyaletindeki yeni ve yüksek teknoloji işletmelerinden biridir.

 

Sondaj Çubukları, Muhafazalar, Uçlar, Raybalama Kabukları, PDC uçları, Karotiyerler ve sondaj aksesuarlarını içeren yüksek kaliteli sondaj çözümleri sağlamak için maden arama, jeoteknik, çevresel sondaj ve yatay yönlü sondaj endüstrilerinde müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2009 -Hunan MEGA Machinery Co., LTD şirket adıyla kuruldu
 
2010- ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgelendirmesini geçti;

2012- İkinci fabrika binası tamamlandı, 40.000 metrekareden fazla 55 dönümlük bir alanı kaplıyor.

Sondaj aletlerinin başarısına dayalı olarak farklı türde sondaj makinesi ve çamur pompası araştırma ve geliştirme, matkap ucu muhafaza borusu ve Sondaj Borusu;

2014- İnşaat malzemeleri de dahil olmak üzere genel makine teçhizatını ihraç etmek için lisanslı ürünler tading'e genişletildi.

2015- Dünyada 80 ülke ve bölgede yaygın olarak kullanılan ürünler;

2018- Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi'ne başvuru sürecinde.

 

2020- 10 milyon USD'nin üzerinde toplam bir yıllık Satış Hacmi;

 

2022 -Şirket, Hunan MEGA Drilltech Co., LTD olarak yeniden adlandırıldı
 

HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güneydoğu Asya

Afrika

İş türü

Üretici

Markalar : MEGA DRILLTECH

No. Çalışanları : 30~50

Yıllık satış : 1000000-2000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Sertifikalar Çin HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Sertifikalar Çin HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Sertifikalar Çin HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Sertifikalar